Набирає популярності новий телесеріал “Школа”

0
1585

«Школа» — український телесеріал про життя сучасної школи, підлітків, про їхні стосунки із учителями та батьками, виробництвом якого займається «1+1 продакшн». Прем’єра відбулася на телеканалі «1+1» 15 січня 2018 року.
Головні ролі в проекті, режисерами якого виступили Ірина Литвиненко, Сергій Толкушкін та Сергій Уманець, зіграли Яна Андреєва, Микита Вакулюк, Єлизавета Василенко, Олександр Петренко, Вероніка Кудашова, Анна Трінчер, Карина Чернявська, Олег Виговський, Богдан Осадчук та інші.

Пара молодих учителів випадково потрапляють на роботу до однієї з українських шкіл. Успішна бізнес-леді Катерина пішла працювати до школи вчителькою економіки заради того, щоб налагодити стосунки із донькою. У закладі освіти вона зустрічається із новим вчителем англійської мови Алексом. Їх знайомство змінює все подальше життя. Адже вони ніколи не були до цього вчителями.
Тому для них школа стала випробуванням. Вони і в школі діють так, як діяли у звичайному житті. А неправильно написаний план уроку або не заповнений вчасно шкільний журнал може будь-якої миті стати причиною звільнення.
В серіалі багато уваги приділено актуальним проблемам школярів, з якими вони стикаються під час підліткового періоду: однолітків, нерозуміння в родині, хабарі вчителям та інтриги. Сценарій автори написали на основі реальних історій з життя учнів випускних класів, які розказали їх батьки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here