Новорічний “Вечірній квартал – 2017”

0
820

Новорічний “Вечірній квартал-2017” – це святковий концерт, подарунок студії “Квартал 95” своїм улюбленим глядачам. Неймовірний перформанс з актуальними жартами, яскравими декораціями та мегапозитивними артистами.
Коміки підготували для новорічної ночі, зібравши аншлаг у Палаці “Україна”. Актори студії “Квартал 95” разом з улюбленими українськими співаками приєдналися до вітань країни з Новим роком і виступили з яскравими гумористичними номерами в спеціальному випуску проекту.

У новорічному випуску артисти жартували про події, які відбулися в році, що минув, а також традиційно показали нові пародії на відомих українських політиків та зірок шоу-бізнесу. Запальні виступи зірок шоу-бізнесу MONATIK, DZIDZIO і Ольги Цибульської, Насті Каменських (NK), головних “серцеїдів” країни Олега Винника та Віталія Козловського принесли святковий настрій в будинок кожного українця.
Крім того, в новорічному випуску проекту актори студії “Квартал 95” приміряли на себе рекордну кількість образів, перетворившись в героїв відомих казок і художніх творів. На даний час, відео набирає шаленої популярності. За кілька днів на YouTube випуск переглянули більше ніж 700 тисяч разів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here