Новий сезон “Танців із зірками” невдовзі на ТБ – дата виходу

0
1651

Цієї осені буде гаряче, адже уже як втретє танцювальний паркет запалять найбільш пристрасні, найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу разом зі своїми професійними партнерами. І поки прихильники іменитого шоу гадали, коли врешті відбудеться довгоочікувана прем’єра, на офіційній сторінці телеканалу «1+1» в Instagram з’явилась детальна інформація стосовно третього сезону проекту.
Перше, чим вразили організатори шоу – це суддівський склад. Виявляється, Монатік більше не з’явиться на своєму почесному кріслі. На щастя, інші двоє членів журі, Катерина Кухар та Влад Яма, залишились незмінними. Хто стане третім зірковим тренером? Телеканал намагався якомога довше тримати інтригу. Ба більше, дехто зазначав, що таємниця буде розкрита аж у день виходу першого випуску.


Але ж терпіння вичерпало себе – як прихильників, так і ідеологів проекту. За лічені тижні до прем’єри у мережі з’явилось ім’я того, хто займе третє суддівське крісло, щонайменше у наступному сезоні «Танців із зірками». Ним стане Франсіско Гомес, відомий на весь світ хореограф, що далеко не вперше з’являється на українських екранах.
Цього ж разу, як зазначає власне танцюрист, повернення до України стало для нього аж надто емоційним, зважаючи на те, що колись він провів тут чимало часу. Разом з тим, організатори проекту також оголосили дату, коли очікуваний сезон шоу з’явиться на великих екранах. Трапиться це дещо раніше, ніж завжди – наприкінці літа, 25-го серпня. Саме тоді Франсіско Гомес остаточно перейме естафету Монатіка.


«Це буде вибуховий сезон, який ти не можеш пропустити! Дивись «Танці із зірками» з новим суддею Франсіско Гомес вже з 25 серпня на 1+1», – повідомляється на офіційній сторінці телеканалу в Instargam. Разом з тим, не обійшлось і без чергового проморолика у мережі, на якому, символічно, Монатік прокладає танцювальний шлях своєму іменитому наступнику.
З огляду на коротке рекламне відео, складно не зауважити, наскільки змінився танцювальний стиль Франсіско Гомеса. Хореограф помітно подорослішав. Разом з тим, взявся за більш елегантну та витриману складову своїх танцювальних па. Залишається тільки здогадуватись, чим артист здивує глядача у новому сезоні шоу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here