Почався новий сезон “Від пацанки до панянки”

0
892

Новий сезон вразить своєю різноманітністю і складом учасниць. Серед дівчат будуть модель, чемпіонка з кікбоксингу, колишня наркозалежна і геймерша. І це тільки деякі героїні реаліті, за життям яких буде спостерігати вся країна!
Директором школи стала Ольга Фреймут, а її заступниками – стиліст Ірина Дюденко і викладач ораторського мистецтва Андрій Бурлуцький. І, до речі, це перший чоловік за все три сезони проекту. Вони – пацанки. Лаються матом і засиджуються в кнайпах.

Жоден день у них не обходиться без сварки або бійки, з ними страшно залишатися наодинці. Проект дає їм останній шанс змінитися. У новому, третьому сезоні проект чекає на повне перезавантаження: в Школі панянок – нове керівництво, нові викладачі і нові правила.
Але незмінними залишаться видовищні витівки, нестримний гумор і вражаюче перевтілення пацанок. Першу серію проекту переглянуло майже пів мільйона глядачів. Кожен з яких обрав для себе фаворитку, за яку вболіватиме до кінця проекту. Також, першу серію можна подивитися вище.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here