Оля Полякова дала жорстку відсіч сексистам у телеефірі

0
337


Немов слідом за президентом із зірковим минулим, Оля Полякова з упевненістю подалась у політику. За найкоротші терміни співачка оголосила про своє бажання сформувати жіночу партію та активно взялась за її створення. Вже зараз знаменитість можна помітити далеко не в одному політичному шоу, на якому вона, як не дивно, головний гість студії. І щоразу без суперечок не обходиться.
Цього разу артистка з упевненістю завітала до студії телеканалу «NewsOne», щоб вкотре заявити українцям про свої наміри. Зірка естради, без жодних перебільшень, стала зіркою студії. Оля Полякова таки заговорила не тільки звинуваченнями, але й конструктивними роз’ясненнями. Співачка продемонструвала на яскравих прикладах, із чим має намір боротися.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Оля Полякова (@polyakovamusic)


Разом з тим, Поляковій нарешті випала нагода особисто поспілкуватися із тими, хто раніше із зневагою реагував на її громадянську ініціативу податись до політики. І мовиться не тільки про зухвалі пости в Instagram, артистка публічно заявила про заангажованість нинішнього владного апарату України всілякими стереотипами та упередженнями. Чи не головний із яких – сексизм.
На жаль, у вирі подій та звинувачень, Поляковій не залишається нічого іншого, як відбиватись від ненависників поясненнями, хто вона і чого прагне. Відтак, навіть назви партії співачка сформулювати не встигла, адже доводиться відповідати на жарти про те, що найкраще підійшли би «Ноги» чи «Шльопки». Менше з тим, артистка на усіх інтерв’ю та публічних дискусіях тримається більш ніж впевнено.

Не виключено, що із Поляковою добряче попрацювала групка спеціалістів перед тим, як вона ступила на політичну арену. Й зараз не складно зауважити, наскільки уміло співачку підтримує її ідейна команда. Хоча й партія ще далека до звання сформованої, ті люди, що поруч із Ольгою, працюють на совість. Відтак, черговий ефір від «NewsOne» за назвою «Жінки VS Політика: рівність чи сексизм?» виправдав себе на користь артистки.
Що цікаво, й ведуча ефіру нерідко схилялася на бік новоствореної партії, що складно не зауважити у ході найзапекліших обговорень. Навіть не обійшлось без натяку на те, що їй місце поруч із Поляковою. У будь-якому разі, опоненти співачки не припинили полеміку на предмет того, що її таки краще співати, аніж рватись до Верховної Ради. Хоча й, врешті, не змогли пояснити свого бачення з демократичної точки зору.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here