Організатори “Танців із зірками” назвали імена суддів нового сезону

0
2811

І коли метушня навколо результатів суперфіналу минулого сезону найтанцювальнішого шоу країни залишилась позаду, творці «Танців із зірками» активно взялись за підготовку до нових ефірів грандіозного проекту. Глядачам не давай хліба, а транслюй видовища. А поки годі й лічити дні у зворотному порядку, у мережі потроху з’являються перші новини із бекстейджу проекту.
Розпочали організатори «Танців з зірками» із розкриття імен танцювальних гуру, що у новому сезоні шоу посядуть почесні місця суддів. Згідно з повідомленням на офіційному сайті телеканалу «1+1», ними вкотре стануть Влад Яма та Катерина Кухар. Що стосовно третього зіркового крісла – поки не відомо. Подейкують, новим персонажем проекту може стати танцюрист чи танцюристка зі світовим іменем.


Зрештою, організатори шоу наразі не квапляться розголошувати усіх таємниць. Та, цілком можливо, інтригу триматимуть безпосередньо до першого ефіру. Так чи інакше, подібний хід продюсерів неабияк зацікавив і прихильників, і тих, хто слідкував за новинами проекту тільки мимоволі. Єдине, що відомо напевне, так це те, що Монатік більше не опиниться серед зіркових суддів. Щонайменше у прийдешньому сезоні.
Разом з тим, його місце повинен зайняти не менш резонансний «персонаж» із танцювальної індустрії. Втім, не тільки змінами серед суддівських крісел інтригує новий сезон «Танців із зірками». Ймовірно, серед зіркових учасників проекту з’явиться один із хореографів шоу. Що ж, зважаючи на подібні підозри, боротьба буде ще жорсткішою, аніж коли-небудь раніше.

«У новому сезоні від мене можна очікувати більше правди», – інтригує допитливість глядачів Влад Яма. А також, зауважує, наскільки для нього важливо донести цілком об’єктивну оцінку танців, не зважаючи на обурення прихильників зірок. Іменитий український танцюрист обіцяє, що у новому сезоні як ніколи прискіпливо буде стежити за стопами, колінами і стегнами. А найуважніше – за очима.
«Ми всі усвідомлюємо, наскільки проект складний фізично і морально. Гадаю, учасники за будь-яких обставин зможуть прислухатись до думок суддів та критики, оскільки це невід’ємна складова проекту», – пояснює уже як затверджений суддя нового сезону «Танців з зірками», Влад Яма.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here