“Пішов із Кварталу?”: Кошовий подався до нового шоу

0
1913

Знатний український артист, що славиться не тільки своїм гумором, але й сяючою лисиною. Він, Євген Кошовий, не перший десяток років з’являється на телеекранах у ролі успішного коміка від студії «Квартал 95». Втім, ніщо не вічне, навіть кар’єра у компанії із Володимиром Зеленським.
Один із зіркових тренерів «Ліги сміху» таки став головним персонажем власного проекту. Цими днями Кошовий з’явився в образі телеведучого на новому телевізійному шоу, точніше – у п’ятницю 29-го березня. Тоді ж відбулась офіційна прем’єра нового проекту від «Кварталу 95» із вигадливою назвою «Improv Live Show Любопытно».

Що цікаво, шоу не буде виходити на звичному для «кварталівців» телеканалі. Так, відтепер не «1+1», а «Новий канал» стане осередком гумору. Зважаючи на назву шоу, його програма буде сформована на «чистій імпровізації». Теми для імпро буде озвучувати головний ведучий, він же Євген Кошовий.
«Цей день прийшов. Ми невимовно цього чекали. Як Новий рік чи День Народження, як вай-фай в інтерсіті, як перший сніг у грудні, як останній сніг у березні, як Іво Бобул чекає концерту Іво Бобула, і, чого приховувати, як знижки у кулінарії на крабовий салат», – із такими словами Кошовий представив очікуване усіма гумористичне шоу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here