“Сенсаційно!”: MARUV з’явиться у новому сезоні “Танців із зірками”

0
368

Із гучністю прийняла виклик та взялась за тренування. Ряди учасників нового сезону «Танців із зірками» поповнились на ще одну імениту учасницю. І нею, на превелике здивування та захват, стала і без цього неабияк пластична артистка MARUV. На «Євробачення» таки не поїхала, вирішила відстояти власні інтереси. Цього ж разу подібна логіка зіграла зірці на руку – щонайменше, за період участі вона зможе прийти у форму.
Принаймні, із такими словами MARUV перейняла естафету у формі «диско-кулі». Скандальна українська виконавиця пообіцяла своїм шанувальникам, що у цьому році стане «великою бальницею, підкачає сідниці, накачає прес та сяде на шпагат». Що ж, глядачі у передчутті сенсацій, а власне співачка потроху займається коригування власних концертних турів, щоб таки вийти на паркет.


Он як треба заохочувати талановитих артистів не покидати кордонів країни – участю у цікавих проектах. Варто зауважити, що спершу телеканал «1+1» заявив, що наступним учасником може стати одна із двох – або Надя Дорофеєва, або власне MARUV. Мало хто вірив, що зірка дуету «Время и Стекло» може знову взяти участь у танцювальному шоу, ще менше користувачів могли осмислити факт того, що на танцпол вийде MARUV.
Хоча й подібні проекти для співачки вважаються дещо неформатними, щось таки змусило її взяти участь. І поки залишається тільки здогадуватись, як же організатори переконали знаменитість з’явитись у новому сезоні «Танців із зірками», сама ж MARUV із нетерпінням чекає на ефіри. І, з огляду на її фізичну підготовку, щонайменше до епіцентру проекту вона таки повинна дійти.


Згодом, чи не одразу після провокативної заяви, у мережі також з’явився короткий рекламний ролик, на якому конкурентом MARUV став харизматичний телеведучий Даніель Салем. Обоє внесли до загального складу учасників вдалої нотки пристрасті. Хто дасть слабину, а хто прорветься далі – стане відомо уже 25-го серпня.
Тим часом, користувачі не змогли оминути повз настільки резонансну подію та негайно взялись за коментування. Що характерно, не обійшлось без тих, кому, так би мовити, сценаристи не догодили. І та частина українців, що врешті не зрозуміла творчого посилу MARUV, обурено заявила: «Що MARUV танцюватиме? Стриптиз?». Зрештою, не варто заперечувати того факту, що вона таки сильна опонентка для кожного із учасників без винятку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here