“Сліпі прослуховування позаду”: кого обрали тренери

0
505


Потап у сльозах, а Тіна Кароль ніяк не може висловити свої вибачення – передостанній випуск сліпих прослуховувань вражає, але не тільки відвертістю. Нарешті, зіркові тренери сформували свої команди, майже сформували. Країна опинилась за крок до співочих поєдинків. Що ж, шоу обіцяє бути гарячим.
В останні змагання за учасників Монатік вступив із одним порожнім місцем. Відтак, до завершення сліпих прослуховувань він та Тіна Кароль повністю сформували свої команди. Із іншими зірковими тренерами картина вималювалась менш зрозуміла. Потап недообрав одного виконавця, Дан Балан – двох. Рішення продюсерів «Голосу країни» не оголосять до початку сьомого ефіру. Можливо, з’являться «екстрамісця» у кожній із команд.

До слова, система відбору учасників у дев’ятому сезоні талант-шоу проходила традиційно: тренери до учасників спиною, оцінюється винятково голос. Тільки-от без нововведень теж не обійшлось. З’явилась так звана кнопка «Блок», завдяки якій кожен із тренерів одноразово може заблокувати одного із конкурентів.
У шостому випуску найбільш співочого шоу країни результати склались наступним чином. До Тіни Кароль приєднався молодий вчитель із Франківщини Богдан Богословець, а також – 18-річна Вікторія Боцвіна, що вийшла на велику сцену вперше.

Монатік нарешті зібрав команду у повному складі. Фінальним учасником для зіркового тренера став одеський годинникар Андрій Карпов. Дан Балан обернувся до трьох претендентів на перемогу.
Перша – Ангеліна Василевська, що із Білорусі. Так, її приїхав підтримати минулорічний учасник шоу Михайло Сосунов. Другим до тренера долучився харизматичний Енрікеш Жоао Персіндо, що вродженець Анголи. Не залишився без уваги зіркового тренера і Герман Романченко, що прийшов на співоче шоу всьоме.

Потап вступає до сьомого ефіру із одним порожнім кріслом. Але цієї неділі репер таки знайшов кілька «талантів» до своєї команди. Іменитий продюсер обернувся до 53-річного Миколи Запорожана, Аделіни Шевченко, що поїхала на шоу всупереч волі батьків. Довелось Потапу добряче попітніти, допоки Катерина Гудим не визначилась між ним і Дан Баланом. Катерина Гулюк, що мріє про зіркове майбутнє ще із дитинства, також подалась під егіду репера.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here