Стало відомо, хто посяде третє суддівське крісло “Танців із зірками”

0
809

Майже рік прихильники культового танцювального проекту «Танці із зірками» очікували на бодай слово про новий сезон шоу, і дочекались. Організатори проекту довго інтригували мережу, допоки не почали поступово «відкривати карти». Першими були названі імена уже як незмінних журі. Ними, знову ж таки, стали Влад Яма та Катерина Кухар. Третє ж крісло довго залишалось порожнім.
Єдине, що було відомо напевне, так це те, що Монатік більше не стане зірковим тренером. Щонайменше у наступному сезоні. Разом з тим, ходили чутки, що до суддів долучиться «гість із закордону». Тільки згодом плітки виявились правдою – організатори шоу зізнались, що третє суддівське крісло зайняв Франсіско Гомес, легендарний хореограф, що не одну зірку світового рівня «змусив танцювати».


Серед «клієнтів» знатного хореографа із легкістю можна впізнати таких культових виконавців, як Madonna, Will.i.am, Jennifer Lopez та Taylor Swift. А також Франсіско Гомес відомий своєю суддівською роботою у іменитих талант-шоу. Хто раптом не знає, з’являвся він і на кількох українських. І для того, щоб знову з’явитись на українських екранах, хореограф відмовився від співпраці із американською співачкою Pink.
Не зважаючи на милі кучері, стиль танцюриста елегантний та стриманий, що складно не зауважити у новому проморолику «Танців із зірками». На короткому відео, що зазнало неабиякої популярності на офіційній сторінці телеканалу «1+1» в Instagram, Монатік з упевненістю передав естафету своєму іменитому наступнику.

«Я невимовно щасливий повернутися до України. Для мене це неначе другий дім, а українські глядачі – моя улюблена публіка. Тому я радий брати участь у такому неймовірному проекті і із захватом очікую, коли розпочнуться прямі ефіри. Як завжди, очікуйте від мене винятково найщиріших вражень», – зазначає новий суддя «Танців із зірками», Франсіско Гомес.
А також, знатний хореограф бідкається, чи сподобався українським глядачам «сюрприз» із його участю у новому сезоні танцювального проекту. Одне можна сказати напевне – не варто. Мережу вмить охопив небачений захват, про що свідчать численні коментарі під публікацією нового проморолика «Танців із зірками».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here