“Танці з зірками 2018” 2-й випуск: які пари покинули проект

0
1220

26 серпня на телеканалі “1+1” відбулась прем’єра розважального шоу “Танці з зірками”. Глядачі з нетерпінням очікували на анонсоване шоу та вже у другому випуску підтримували своїх кумирів смс-повідомленнями. Однак, за умовами проекту, танцівники вперше покинула паркет.
Прем’єра “Танців з зірками” відбулась 26 серпня. До довгоочікуваного проекту готувались 14 представників українського шоу-бізнесу, які з нетерпінням чекали виходу на паркет. Згідно з умовами шоу, до другого прямого ефіру потрапили всі конкурсанти.
Оцінювали танці незмінні журі – тренер “Голосу.Діти” MONATIK, прима-балерина Національної опери Катерина Кухар та хореограф Влад Яма. За правилами шоу, судді віддавали свої бали, які сумувались з результатми смс-голосування глядачів.


Та несподівано проект покинули одразу дві пари. Спершу стало відомо, що Славу Камінську та Ігоря Кузьменка дискваліфікували з шоу “Танці з зірками 2018”. Через отриману на репетиції травму спини співачка, за порадами медиків, не може виходити на паркет.
Відтак танцівники пообіцяли, що візьмуть участь вже в наступному сезоні розважального шоу. Отже 2 прямий ефір шоу “Танці з зірками 2018” покинули Злата Огневич та Дмитро Жук.

View this post on Instagram

Зустрічайте на паркеті #ТанцізЗірками – золотий голос України – @zlata.ognevich та її пристрасний партнер @zhuk_dmytro , які підготували для вас особливу румбу, яка нікого не залишить байдужим! ? Твоя підтримка для Злати Огнєвіч дуже важлива! Підтримай зірку – надсилай СМС з кодом 10 на номер 7914 або телефонуй 0 900 900 010. З одного номеру можна надіслати не більше 10-ти смс, та стільки ж разів подзвонити.

A post shared by Танці з зірками на 1+1 ? (@tanci1plus1) on


Окрім цього, за умовами шоу “Танці з зірками 2018”, судді обирали між двома парами, які в результаті голосування зіркових експертів та глядачів отримали найменшу кількість балів. Під загрозою опинились Денис Берінчик та Злата Огневич з партнерами. Монатік віддав свій голос співачці, а от Катерина Кухар проголосувала за боксера. Влад Яма, чий голос був вирішальним, надав перевагу Денису Берінчику та Катерині Бєлявській.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here