Відоме ім’я ще одного учасника нового сезону “Танців із зірками”

0
333

Шанувальники популярного телевізійного шоу «Танці із зірками» уже рахують у зворотному порядку дні до очікуваної прем’єри. Не дивно, адже перший ефір танцювального проекту з’явиться на «1+1» уже за кілька тижнів – 25-го серпня. Відтак, ажіотаж навколо очікуваної прем’єри зростає буквально погодинно, чим уміло користуються організатори шоу, поступово публікуючи подробиці майбутнього сезону.
Спершу на офіційній сторінці проекту в Instagram з’явилась інформація, себто суддівський склад буде дещо змінений. Монатік більше не сяде за своє почесне крісло. Натомість, він вже передав естафету своєму не менш зірковому колезі, Франсіско Гомесу. Згодом же ідеологи проекту взялись за оприлюднення імен зіркових учасників, що вийдуть на паркет у новому сезоні «Танців із зірками».

View this post on Instagram

#танціззіркамиchallenge триває ? Ведуча @snidanok Людмила Барбір @liudmila.barbir, зірка серіалу «Кріпосна» та «У неділю зранку зілля копала» Ксенія Мішина @misha.k.ua, актор серіалу «Кріпосна» і просто красунчик Олексій Яровенко готові стати учасниками нового вибухового сезону #танціззірками. Тим часом чарівний дискобол із запрошенням прямує до телеведучого і ресторатора Даніеля Салема та співачки Слави Камінської. Чи погодиться @daniel_jihad_salem взяти участь в шоу? А, можливо, @babaslavka знову повернеться на паркет? Пиши свої здогадки ? #танціззірками

A post shared by Танці з зірками на 1+1 (@tanci1plus1) on


Уже відомо, що у проекті станцюють Володимир Остапчук, Вікторія Булітко, Надія Матвєєва та Михайло Кукулюк. Днями раніше організатори поширили й інші імена тих, кому ще доведеться позмагатись за першість. Серед них – ведуча «Сніданку» Людмила Барбір, зірка серіалу «Кріпосна» Ксенія Мішина та її колега по знімальному майданчику – Олексій Яровенко.
Що стосовно учасниці від телеканалу «1+1», Людмили Барбір, її чи не одразу підтримали у мережі популярним хештегом #танцюй_Люда_танцюй. Як результат – ще одна зірка «Сніданку» з’явиться на танцювальному паркеті проекту, слідом за її не менш відомим колегою Русланом Сенічкіним, що у попередньому сезоні наполегливо прорвався до кульмінації шоу.


Що цікаво, паралельно до оприлюднення списків учасників, організатори проекту також взялись за вельми неординарний флешмоб. Його ініціатором став ніхто інший, як власне новий зірковий суддя «Танці із зірками», Франсіско Гомес. Культовий хореограф зі світовим іменем поширив у своєму профілі короткий ролик із нескладними танцювальними рухами та заявив, що найкращі виконавці невимушених танцювальних па неодмінно з’являться у профілі «1+1».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here