Відомі імена останніх учасників нового сезону “Танців із зірками”

0
379

От-от на телевізійних екранах з’явиться чи не найбільш очікувана прем’єра осені – новий сезон «Танців із зірками». Глядачі із нетерпінням та із дня на день блукають мережею у пошуках усе нових подробиць майбутнього шоу. А організатори, у свою чергу, не квапляться розкривати усі таємниці одразу. Поступово, але регулярно на офіційній сторінці проекту в Instagram з’являлись усе нові факти із наступного сезону.
Шанувальникам не залишалось нічого іншого, як висловлюватись стосовно тих чи інших організаторських рішень. Спершу у профілі «Танців із зірками» зав’язалась полеміка стосовно суддівського складу. І тільки згодом виявилось, що не всі члени журі із минулого сезону знову посядуть свої почесні крісла. Принаймні, одному із них, Монатіку, таки довелось передати естафету своєму зірковому наступнику, Франсіско Гомесу.


Паралельно до інтриг із суддівським складом, зайшла мова і стосовно учасників очікуваного танцювального шоу. І вже сьогодні, за лічені тижні до прем’єри, творці проекту розсекретили повний список тих, кому ще доведеться позмагатись за головний приз. Що вже традиційно, інформація з’явилась у мережі, тобто – на офіційній сторінці проекту.
Відтак, останніми схопили дискобол зірка студії «Квартал 95» Олена Кравець, знатна українська виконавиця TAYANNA і завжди усміхнений артист Дзідзьо. Залишається тільки очікувати танцювального перформансу від нових щойно оголошених учасників, які із дня на день повинні перейняти уже відомий усім мережевий флешмоб «Танцюй, як зірка», який раніше запустив Франсіско Гомес.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

#танціззіркамиchallenge завершується!?? Зірка студії «Квартал 95» Олена Кравець @lennykravets, співачка і ведуча шоу @zhvl_official TAYАNNA @tayanna_reshetnyak та яскравий артист і тренер шоу @golos.dity Дзідзьо @dzidzio приймають танцювальну естафету та стають останніми учасниками нового сезону шоу. Як проходить підготовка до першого прямого ефіру побачиш вже скоро на наших сторінках.? #танціззірками

Публикация от Танці з зірками на 1+1 (@tanci1plus1)


У мить, коли імена усіх учасників нового сезону «Танців із зірками» уже відомо, нічого й надалі тримати у секреті свою підготовку до проекту і власне зіркам. Відтак, чи не одразу знаменитості взялись за демонстрацію власних танцювальних здібностей у мережі. Аби розпалити цікавість глядача, аби заявити усім конкурентам своє право на перемогу. Так чи інакше, з огляду на неабияку зірковість, на паркеті буде гаряче.
Нарешті, сьогодні вже можна сміливо назвати повний список учасників нового сезону «Танців із зірками». Що ж, на паркет вийдуть: телеведучий Володимир Остапчук, гумористка з «Дизель Шоу» Вікторія Булітко, харизматичний актор Михайло Кукуюк, Надія Матвєєва із шоу «Все буде добре», ведуча «Сніданку» Людмила Барбір, акторський дует Ксенії Мішиної та Олексія Яровенка, пристрасний Даніель Салем, скандальна співачка MARUV, репер Серьога, гімнастка Анна Різатдінова, TAYANNA, Дзідзьо та Олена Кравець.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here