Відомо ім’я переможниці відомого українського телешоу “Від пацанки до панянки 2018”

0
1298

Чоловіки в смокінгах, жінки у вечірніх сукнях, перлах і хутрах – озвучити ім’я переможниці викладачі Школи панянок вирішили на елегантній вечірці в стилі “Великого Гетсбі”.
Третій сезон “Від пацанки до панянки” видався екстремальнішими двох попередніх. Учасниці “дефілювали” по мотузці через каньйон, виховували в собі стриманість на занятті з боксу і боролися зі страхами, стрибаючи з парашутом.
Щотижня реаліті покидала одна пацанка, яка не витримувала численних перевірок і провокацій нових викладачів. Таким чином, з 14-ти учасниць до фіналу проекту Нового каналу потрапило троє – Даша Куровська, Яна Ковальська і Діна Абу Зейтер.

Озвучити ім’я переможниці викладачі Школи панянок вирішили на вечірці в стилі “Великого Гетсбі”, на яку приїхали рідні та друзі фіналісток. Також вперше за період існування проекту на фінальний бал запросили звичайних глядачів.
Всі дотримувалися дрес-коду 30-х років: жінки прийшли в “канделябрових” сукнях, перлах і хутрах, а чоловіки – в смокінгах. Серед присутніх важко було розрізнити навіть знімальну групу реаліті, яка працювала теж в святковому одязі.
“До мене приїхали мама і брати. Не очікувала їх побачити, тому що вони ще дуже маленькі. І хоча один з братів не дочекався закінчення балу і заснув у мами на руках, я все одно щаслива, тому що відчувала їхню підтримку”, – ділиться Діна.

Приїхали на бал і колишні учениці Школи панянок. За станом здоров’я не змогла тільки Оксана Абрамова. У кожної з пацанок – свою думку про те, хто заслуговує на перемогу.
“Не дивлячись на те, що ми дружили, я завжди вважала Яну своєю головною конкуренткою, – зізналася Маша. – Вважаю, що вона гідна бути переможницею”.
Нарешті час “Х” настав. На сцену по черзі виходять керівники Школи панянок, а за ними з промовами і фіналістки третього сезону “Від пацанки до панянки”. За спиною у кожної транслюється відео з минулого життя. Нарешті Ольга Фреймут називає ім’я переможниці. Нею стає Яна Ковальська!

“Коли сказали, що я перемогла, не знала, стояти мені або падати. Тіло почало тремтіти, волосся стало дибки, язик заплітається … Ти тільки не плач, подумала в той момент. Я відчуваю кардинальні зміни. Більше ніколи не повернуся до попереднього способу життя і кола спілкування. Завдяки навчанню в Школі панянок у мене з’явилися інші пріоритети”, – зізналася після балу Яна.
Як переможниця третього сезону “Від пацанки до панянки” Яна Ковальська отримала сто тисяч гривень.
Дві інші фіналістки – Даша і Діна – сказали, що нічого не змусить їх повернутися до колишнього життя. Вони планують змінюватися і розвиватися.

“Викладачі радили мені не опускати руки на півдорозі, а почати реалізовувати себе. Цим я, власне, і налаштована зайнятися “, зазначила Даша
“Головне – це перемога над собою. – каже Діна. – Тому ні я, ні Даша, впевнена, не засмутилися. Ми і так відчуваємо себе переможцями, адже пройшли такий довгий шлях в Школі панянок! “

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here