“Время и Стекло” займе тренерське крісло проекту “Голос. Діти”

0
407

До нового сезону дитячого «Голосу країни» залишились лічені дні. Не дивно, що телеканал «1+1» уже почав ділитись із глядачами несподіваними нововведеннями очікуваного музичного проекту. Як виявилось, прихильників шоу «Голос. Діти» сценаристи планують здивувати подвійним тренерським кріслом, яке займуть учасники культового дуету «Время и Стекло».
Уже чотирнадцятого квітня, тобто – вчора, солістка дуету Надя Дорофеєва дочекалась можливості поділитись зі своїми прихильниками радісною новиною. На своїй офіційній сторінці в Instagram зірка оприлюднила сенсаційний кадр із бекстейджу п’ятого сезону творчого конкурсу. Втім, зовсім не світлина здивувала її інстапідписників.


До неочікуваної публікації Дорофеєва додала не менш вражаюче зізнання: «Чудово, що вже нарешті можна розповісти. Время и Стекло – тренери у новому сезоні дитячого проекту «Голос. Діти»! Це не просто шоу – це величезна кількість емоцій, дитячих сліз, хвилювань, радості і нервів їх батьків. Це шоу – неймовірне. Неабияк хвилююче та справжнє. Не пропустіть!».
Не дивно, що саме гурт «Время и Стекло» займе одне із тренерських крісел дитячого проекту, адже Дорофеєва із Позитивом не перший рік вважаються одним із найбільш успішних колективів української поп-сцени. Відтак, як не дивно, жодна шкільна чи дитяча вечірка не обходиться без їхніх мегахітових треків. Звичайно, завдячуючи зірковому продюсеру Потапу, що добряче підтягує рейтинги хайповим виконавцям.


Як зазначають підписники Дорофеєвої – «нарешті дочекались цього моменту». Варто зауважити, що імениті учасники гурту «Время и Стекло» не вперше беруть участь у проекті «Голос. Діти». Хоча й подібного рішення із єдиним суддівським кріслом поки не було.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here