Зіанджа розірвала контракт із “1+1” через гомофобію

0
818

Українська співачка та, за сумісництвом, трансгендер, вирішила покинути «1+1» через нетерпимий жарт Володимира Зеленського. Комік не вперше жорстко висловлюється на сцені гумористичних шоу, проте, коли справа дійшла до висміювання ЛГБТ-спільноти – жарти вийшли за межі прийнятного.
Один із учасників колективу «95-го кварталу» у прямому ефірі «Ліги сміху» охарактеризував Зіанджу як «воно», що неабияк образило зірку. Відтак, співачка (екс-Борис Апрель) не забажала надалі співпрацювати із телеканалом, який допускає такі неприйнятні речі. Про своє рішення дівчина-трансгендер сповістила на офіційній сторінці в Instagram.

У скандальному пості артистка не на жарт розкритикувала Зеленського, пригадавши також чутки про ймовірну участь коміка у президентських виборах. Цивілізованій країні, що успішно стала на шлях розвитку, не потрібен такий лідер – зазначила співачка.
Тим не менш, «1+1» не обійшовся без спроби залагодження конфлікту – що безрезультатно. Зіанджа заявила, що відтепер телеканал викликає у неї асоціації із гомофобією і вона відмовляється мати щось із ним спільне.

View this post on Instagram

#coffeedate

A post shared by Зианджа (@ziasphere) on


Не лише від ображеної знаменитості, але й від її шанувальників Зеленському добряче дісталось критики. «Низько», «Воно – ті, хто придумав текст» та безліч подібних висловлювань полонили соціальні мережі. Поки не відомо, чи звільнить телеканал ще одну зірку, чи так і не наважиться пожертвувати власними рейтингами. У будь-якому випадку, Зеленському ще доведеться поборотись за спаплюжену репутацію.
Про рішення припинити співпрацю із телеканалом Зіанджа повідомила на свій 28-ий день народження, скандально підписавши опубліковані у сторіс власні дитячі фото.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here