П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиКінокритикам не сподобалася комедія «Білл і Тед 3» з Кіану Рівзом

Кінокритикам не сподобалася комедія «Білл і Тед 3» з Кіану Рівзом

Минуло майже 30 років з того часу, як фанати в останній раз проводили час з Біллом Престеном (Алекс Вінтер) та Тедом Логаном (Кіану Рівз), і ось третя частина франшизи про безбашенних музикантів нарешті вийшла на екрани. Кінокритики з різних видань подивилися комедію заздалегідь та вже винесли свій вердикт.
Репортер порталу CinemaBlend зауважив, що хоч початок і підкачав, у цілому атмосфера старих добрих пригод Білла і Теда залишилася колишньою. Схвалення критика отримали й Самара Вівінг та Бриджетт Ланді-Пейн, які грають доньок головних героїв. Критик з USA Today підтримав колегу, підкресливши, що третій фільм франшизи врахував знакові моменти попередніх фільмів та «викликає велику дурну посмішку».
Втім, не самих захоплених відгуків теж вистачає. Представник видання AV Club висловив розчарування тим, що головні герої та їх доньки більшу частину фільму проводять окремо, а заодно поскаржився на втрачені можливості, що стосуються деяких другорядних персонажів.

Додав негативу і репортер з Detroit News, який вважав, що Алексу Вінтеру та Кіану Рівзу довелося сильно «отупіти», щоб знову вжитися в образ своїх героїв. «Фільм підтверджує сумну істину: деякі речі краще залишати у минулому», – зауважив критик.
Користувачі Rotten Tomatoes порівняли «Білла і Теда» з «верещальним звучанням гітари, яка сильно засмучена і в підсумку створює багато непотрібного та дратівного шуму», а також відзначили, що «майже все, через що проходять герої, залишає бажати кращого». Правда, хороші відгуки на сайті теж є. Наприклад, один з критиків зазначив, що Рівз та Вінтер все ж змогли піднести глядачам «легку дозу ностальгії», а інший назвав фільм «кумедною та милою пригодою і відмінним нагадуванням про те, як музика може об’єднати нас за часів хаосу».

Нагадаємо, фільм «Білл і Тед» стартував у кінотеатрах 27 серпня.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments