Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиКіра Найтлі зніметься в історичній драмі для стрімінгового сервісу Apple

Кіра Найтлі зніметься в історичній драмі для стрімінгового сервісу Apple

Як передає Deadline, Кіра Найтлі отримала роль у черговій історичній драмі – мова про екранізацію роману Сари Перрі «Змій в Ессексі». Виробництвом картини займеться компанія See-Saw Films на замовлення Apple TV +. Режисером виступить Кліо Барнард, а за адаптацію сценарію візьметься Анна Саймон.
«Змій в Ессексі» оповідає про нещодавно овдовілу жінку на ім’я Кора (Найтлі), яка під час шлюбу страждала від насильства з боку чоловіка. Здобувши свободу після його смерті, Кора переїжджає з вікторіанського Лондона до маленького села Олдвінтер у графстві Ессекс. Героїня виявляється заінтригована місцевим марновірством, що у тутешні краї повернулася міфічна істота, відома як Ессекскій змій. Дія роману розгортається у 1893 році, а сама книга була опублікована у 2016 році, ставши лауреатом Британської національної книжкової премії.

Нагадаємо, Кіра Найтлі відома своїми ролями у костюмованих історичних фільмах. Раніше акторка виконала головні ролі у таких картинах, як «Гордість та упередження», «Герцогиня» та «Анна Кареніна». У випадку зі «Змієм в Ессексі» Найтлі, також, виступить як один із виконавчих продюсерів.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments