Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяКолишній чоловік Ані Лорак розлучився з коханкою

Колишній чоловік Ані Лорак розлучився з коханкою

Ще недавно екс-чоловік співачки Мурат Налчаджиоглу і його обраниця модель Самія Ахметова регулярно ділилися з шанувальниками спільними знімками. Однак зараз пара видалила опубліковані кадри і перестала спілкуватися.
Останні кілька днів шанувальники 41-річної Ані Лорак не можуть приховати радості. Передплатники пари провели невелике розслідування і виявили, що Мурат і Самія видалили всі спільні фотографії з соціальних мереж, крім того вони відписалися один від одного.
На думку небайдужих, про розлад у відносинах моделі і бізнесмена кажуть і неоднозначні публікації дівчини, яка визнається, що розчарувалася в любові. До слова, ні Налчаджиоглу, ні Ахметова ніяк не коментують останні події. Чоловік продовжує активно займатися підприємництвом і ділитися з шанувальниками історіями виключно про роботу.

Нагадаємо, що чутки про зради Мурата з’явилися в 2018 році, коли бізнесмен був помічений в одному з київських закладів з іншою жінкою. В цей час Лорак була на гастролях і не підозрювала про що розгорталися події. Після гучного скандалу Налчаджиоглу з’їхався з коханкою, а співачка перестала носити обручку і подала на розлучення. Тоді Ані вважала за краще не коментувати ситуацію, а екс-чоловік артистки запевняв громадськість, що все не так просто.
“Не оцінюйте мої вчинки, думки і почуття, зі своєї точки зору. Ви не знаєте навіть половини того, що діється всередині мене”, – ділився раніше Мурат.
Після офіційного розірвання шлюбу зірка зізналася, що врегулювати конфлікт було непросто, проте їй вже доводилося проходити через подібні події з першим цивільним чоловіком Юрієм Фальосою. “Розлучення було болісним. Не вірю, коли хтось говорить, що це проходить приємно і легко. Будь розлучення – це трагедія, це боляче, це сумно, це розчарування. Я оптиміст, до останнього намагалася вирулити і переконувала себе, що все буде добре, все владнається. Вже точно, коли приймала рішення пов’язати своє життя з цією людиною, то не думала про те, що коли-небудь опинюся в такій ситуації”, – розповідала Лорак.

Відзначимо, що в шлюбі з Налчаджиоглу у Лорак народилася дочка Софія. Зараз дівчинці вісім років. Після розлучення спадкоємиця стала жити з матір’ю в Москві, в той час як батько проживає в Києві. Однак Мурат намагається більше часу проводити з дочкою, періодично відвідуючи її в столиці.
За словами співачки, вона не перешкоджає спілкуванню колишнього чоловіка з дитиною і часто запрошує його в гості. Артистка впевнена, що Софія була готова до розставання батьків, адже вона нерідко була свідком сварок і непорозумінь в сім’ї.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments