Субота, 13 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиКріс Пайн не проти знову зіграти Кірка у «Стартреку 4»

Кріс Пайн не проти знову зіграти Кірка у «Стартреку 4»

Актор Кріс Пайн, який зіграв капітана Кірка у «Зоряному шляху» (2009), «Зоряний шлях: Політ у пітьму» (2013) та «Стартрек: За межами Всесвіту» (2016), готовий знову повернутися до цієї ролі у новому фільмі. У подкасті Things Are Going Great For Me він сказав:
«Я буду останнім, хто отримає інформацію про новий фільм. Зараз в Paranount відбуваються великі зміни, йде реструктуризація. Сподіваюся, коли пил уляжеться, з’явиться конкретна інформація. Я із задоволенням повернуся до роботи».
Раніше створення «Стартреку 4» було заморожено через конфлікт акторів. Планувалося, що у новому сиквелі зустрінуться Кірк-батько (Кріс Хемсворт) та Кірк-син (Кріс Пайн), але кожен з акторів хотів гонорар більше, ніж в іншого.
У червні 2020 року Закарі Куінто, який грав у фільмах «Стартреку» коммандера Спока, також заявив, що готовий повернутися до ролі у новій картині.
З чуток, студія Paramount зараз розглядає один з трьох варіантів продовження франшизи: зняти новий фільм з тим же акторським складом, що і в попередніх частинах; перезапустити франшизу з новими акторами; або зняти гангстерське кіно по одному з епізодів класичного серіалу. Останнім варіантом у свій час хотів зайнятися Квентін Тарантіно.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments