П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяКріссі Тейген розповіла про важку третю вагітність

Кріссі Тейген розповіла про важку третю вагітність

34-річна Кріссі Тейген входить у число зірок, які оголосили про свою вагітність під час карантину. Модель та її чоловік Джон Ледженд готуються стати батьками втретє.
Як і раніше, Тейген не робить секрету зі свого становища та охоче ділиться новинами про своє самопочуття з підписниками. Так, Кріссі вже показувала користувачам мережі, як росте її живіт, і навіть поділилася відео, знятим на прийомі у лікаря.
Нещодавно, Тейген зізналася, що важко переносить третю вагітність. Модель зняла кілька відео для Stories, на яких видно, що вона лежить у ліжку.
“Я не думала, що постільний режим варто сприймати буквально. Мені здавалося, що це означає, що ти просто відпочиваєш вдома. Що це може бути й диванний режим. Але ні. Мені й справді потрібен постільний режим. Я думаю, це покарання мені за те, з яким захопленням я розповідала про попередні дві вагітності. Але тепер я розумію тих, хто говорить, що вагітність – це не так вже й чудово. Але я все одно дуже щаслива виношувати цю дитину”, – зізналася Кріссі Тейген.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments