П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиКрістіна Агілера розповіла про поцілунок з Мадонною на MTV VMA 2003 року

Крістіна Агілера розповіла про поцілунок з Мадонною на MTV VMA 2003 року

Нещодавно Крістіна Агілера дала інтерв’ю Зейну Лоу та згадала про церемонію вручення премії MTV Video Music Awards 2003 року, коли вона виступала з Мадонною та Брітні Спірс. Це шоу стало дуже обговорюване через те, що Мадонна на сцені поцілувала в губи Брітні та Крістіну.
І хоча витівка поп-зірок ще довго обговорювалася, Агілера говорить, що взагалі не думала про це.
“Оцінити щось, як шок зараз складніше, рівень екстремальності зростає. Але у мене і тоді не було шоку, якщо чесно. Ну, подумаєш, дві дівчини цілуються. Мене це не шокувало ні тоді, ні зараз. Все сталося дуже швидко”, – поділилася Крістіна Агілера.
У 2018 році Агілера в інтерв’ю SiriusXM’s Radio Andy зазначила, що після того шоу з поцілунками обговорювалося саме поцілунок Брітні з Мадонною, а в газетах з’являлися їх фотографії.
“Це дивно, звичайно. Але знаєте, чому вони вирізали тільки цей момент? Щоб отримати реакцію Джастіна Тімберлейка. Я бачила газети на наступний день та подумала: О, мене вирішили залишити в стороні”, – зазначила співачка.
У відео MTV VMA 2003 дійсно після поцілунку Мадонни та Брітні відразу великим планом показали обличчя Джастіна Тімберлейка.

Для Крістіни Агілери вечір VMA на поцілунках з Мадонною не закінчилася.
“Тієї ночі у мене було ще свій виступ. Ми з Дейвом Наварро виконали Fighter, і це був вражаючий виступ. Так що я ввечері залишилася задоволена”, – підсумувала зірка.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments