Британська королівська сім’я на День батька поділилася архівними фотографіями

0
1523

Нещодавно у Великобританії, як і в багатьох інших країнах, відзначали День батька. За традицією він відзначається в третю неділю червня, і в цьому році припадає на 17 число. На офіційній сторінці королівської сім’ї в “Твіттері” з’явилося привітання зі святом, у вигляді архівних фото сім’ї.
Повідомлення супроводжується фотографіями герцога Единбурзького – чоловіка Єлизавети II, який проводить час зі своїми дітьми.

Цікаво, що у Великій Британії немає чіткого юридичного чи формального визначення члена королівської сім’ї, як правило членами королівської сім’ї вважаються монарх, чоловік монарха, овдовілий чоловік монарха, діти монарха, онуки монарха по чоловічій лінії, подружжя і овдовілі дружини синів і онуків по чоловічій лінії монарха.
Члени британської королівської сім’ї носять титули Їх Королівської Величності і Їх Королівської Високості. Історично члени британської королівської сім’ї представляли монарха по всій Британській імперії і займали відповідальні та представницькі пости, на сьогоднішній день вони виконують церемоніальні та соціальні функції як у Великій Британії, так і за кордоном, і крім монарха не мають ніякої конституційної ролі в справах уряду.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here