Чи знаєте ви що сталося у день 19 квітня

0
1007

У цей день, 19 квітня помер видатний натураліст та мандрівник, засновник теорії природного відбору та теорії еволюції – Чарлз Дарвін. Їдеї та відкриття Дарвіна досьогодні формують фундамент теорії синтетичної еволюції та канони біологічних наук. До речі, роки життя Чарлза 1809-1892.
Цього прекрасного весіннього дня, у 1987 році народилася красуня тенісистка Марія Шарапова. Ще з раннього дитинства дівчинка завойовувала високі винагороди, а згодом, навіть виграла на грі у Уїмблдоні – це досить вагомий матч для тенісистів усього світу, що проводиться у штатах.

У 1903 році стався страшний Кишинівський переворіт. Відбулося це за часів існування Російської імперії. Один з неприємніших випадків в історії, коли проводилися агресивні дії у відношенні єврейської нації. Та, що найцікавіше, було це зовсім не через політичні недомовки. Конфлікт розпочали греки, які знаходилися на території Одеси; зпровокувала таку поведінку саме торгова конкуренція. Але, як не дивно, самої кривавої бійні не було.
Взагалі, історією варто цікавитись! Людство створене дивним чином, та дуже циклічно себе поводить. Тому треба знати, звідки йде коріння різноманітних світових подій.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here