Невідомі факти про соліста гурту Queen Фредді Меркьюрі

0
1023

Британський співак парсійського походження, соліст рок-гурту Queen – Фредді Меркьюрі, який загинув від важкого захворювання, що розвинулося на фоні СНІДу. Легендарна людина, яка вплинула на хід історії музичного світу.
Маємо змогу представити вам декілька цікавих фактів про його життя, які мало хто знає.

Отже, емблему гурту розробив сам Фредді, бо до цього мав освіту графічного дизайнера ще з коледжу, також в нього було 10 котів, та пісенний альбом, який він їм присвятив.
Не дивлячись на чутки щодо його орієнтації, Меркьюрі мав довгі стосунки із жінкою Мері Остін, якій лишив після себе більшість спадку у вигляді грошей та записів пісень. Його візитна картка на сцені “мікрофон без частини підставки” був винайдений під час одного з концертів, коли він дуже активно стрибав та зламав апаратуру, після цього мікрофон без частини ніжки став доповнювати образ.
Також співак дуже серйозно захоплювався колекціонуванням марок, які і досі представляють на різноманітних аукціонах. Відомий хіт “The crazy little thing called love” був створений прямо у номері готелю, а муза відвідала його, коли він приймав ванну, до номеру довелося заносити піаніно, щоб створити матеріал.
Ще багато фактів з життя цього талановитого співака постійно з’являються у мережі. Такі люди, як він завжди змінювали хід історії та людства. Це неможливо обійти увагою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here