Підбірка найкращих фільмів привіт із 90-х

0
1088

Ну, дуже ностальгічна підбірка фільмів, які нам подарували 90-ті роки, що в принципі, відзначилися в історії золотим десятиріччям, бо представили нам таку красу як: Бекстріт бойз, Спайсгьорлз, електронну гру з вовком та рибками, Юппі, Снікерс та багато что іншого, що гріє душу при спогадах.
Отже, серед того, що дарувало радість та сповнювало емоційним вибухом, були й найкрутіші фільми, такі як ,наприклад, Термінатор2:Судний день. Його просто не можливо омайнути,бо прекрасна гра Арнольда Шварценеггера, особливо, де наприкінці, складається враження, що в робота-вбивці з’явилася душа, нікого не лишить байдужим.

Є де-які люди, які лише просто чули про фільм “Кримінальне чтиво” від Тарантіно. Вам має бути соромно, бо ця стрічка вже давно визнана класикою кіно.

“У чому сила, брате?” – питає Сергій Бодров у фільмі Брат2. Та й перша частина культового фільму вийшла не менш вшанованою глядачами.

Фільм, який змінив враження про гру маленьких дітей у кіно. Адже Наталі Портман із Жаном Рено зробили свою справу у фільмі Леон.


Фільм, який примусив замислитися над звичним світосприйняттям – Матриця, із Кіану Рівзом у головній ролі. Стрічка стала поштовхом для філософських віянь.

Том Хенкс неперевершено виконав роль душевнохворого чоловіка, який бігав швидше за всіх у світі. Форест Гамп змусить видавити з себе скупу сльозу, навіть самих жорстких людей.

Не можливо не поважати маньяку-вбивцю, якщо це не сер Ентоні Хопкінс в Мовчанні ягнят.

Спілберг не робить нічого, що б не влізло в саме серце глядача, як наприклад Список Шиндлера.
Після таких ролей розумієш чому і за що варто поважати Бреда Піта та Брюса Уїліса – 12 мавп, фільм антиутопія.
Список можна подовжити, мінімум до 50 пунктів, але нашою метою є – підштовхнути вас, глядаче, до приємного вечора на вихідних за переглядом ваших улюблених фільмів. Зробіть собі машину часу та пориньте у свій тихенький дивосвіт.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here