Шалене кохання Айседори Дункан та Єсеніна

0
1495

2 травня прекрасний весняний день, насичений історичними подіями, як поганими так і приємними. Людство схильне до помилок, жорстокості, та не завжди. Ось наприклад, одна з найвидатніших пар в історії 20 сторіччя, цього дня уклала шлюб.
А саме, всесвітньо відомий поет Сергій Єсенін та англійська танцівниця Айседора Дункан. Це кохання було складним і романтичним водночас.

Айседору, як засновницю стилю танцю модерн, зустрічали переповнені багатотисячні зали Європи та світу. У жовтні 1921 року, коли Дункан було запрошено до Радянської Росії, де вона потрапила на богемну вечірку до художника Георгія Богдановича Якулова, там вона і зустріла Сергія, звідти й розпочалася їх історія кохання.
Коли відомій танцівниці треба було поліпшити фінансовий стан, вона вирішила відправитися у турне до Америки, звичайно ж, разом із Сергієм. Щоб не виникало питань щодо їх відносин вони вирішили оформити шлюб.
Взявши подвійну фамілію закохані прожили у шлюбі недовго, десь біля року, потім розійшлися, хоча і не офіційно. А згодом, у 1925 році Айседора отримала повідомлення про самогубство видатного поета. Його знайшли мертвим, у тому самому номері у Ленінграді, де до цього вони зупинялися із Дункан, коли тільки розпочався їх роман.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here