Чим прикрасять ялинку на Софіївській площі

0
1166

Цього року киян та гостей столиці на Софійській площі чекає особливе новорічне містечко, адже сучасні технології поєднаються із творчістю видатної української художниці Марії Примаченко.
Продюсерська компанія Art Nation та етнокультурний проект Folk Ukraine підписали Меморандум про співпрацю в рамках низки мистецьких ініціатив, перша з яких «НеоРік на Софії». Цього року в концепції оформлення новорічного містечка будуть використані персонажі картин «Звір гуляє» та «Бичок-третячок».

«Наш час по-новому відкриває творчість геніальної художниці. Сьогодні, її фантастичні образи втілюються в різних сферах життя. Тематика картин Марії Примаченко переходить в моду, індустрію розваг, веб-дизайн, виходить за рамки не лише галерей та в буквальному сенсі виходить на вулиці, стає ближчим до людей, стає частиною реального повсякденного життя.
Сьогодні Марія Примаченко вже не просто художниця, це справжній міжнародний бренд, який достойно презентує Україну в світі. І я радий, що в цьому році творчість художниці стане ще на крок ближчою до українців», – відзначає генеральний продюсер компанії Art Nation, продюсер бренду Prima Maria Эдуард Ахрамович.
«У час технологічного прогресу, людину здивувати важче – і нам потрібно це враховувати. Тому ми вирішили, як завжди, звернутися до традицій, проте поєднати їх із сучасністю. Так і народилася ідея проекту “НеоРік”, що означає Неоновий Рік. Ми покажемо як можна створити справжнє диво завдяки колористиці. Звірі Марії Примаченко дуже органічно вписуються в цю концепцію, адже вона була справжнім новатором. Тепер вони по-іншому втіляться за допомогою світла та сяятимуть у сквері Володимирського проїзду на Фестивалі ілюмінацій з 16 грудня», – говорить засновник Folk Ukraine Ігор Добруцький.
Крім того, в рамках меморандуму заплановані й інші культурно-мистецькі проекти пов’язані з творчістю видатної української художниці. Один з яких, «Новий рік на Софії 2019», який передбачає, оформлення новорічного містечка за мотивами робіт Марії Примаченко. Нагадаємо, що у 2019 році буде святкуватись 110-річчя з Дня народження художниці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here