Дмитро Хворостовський помер у Лондоні

0
905

Відомий оперний співак Дмитро Хворостовський помер на 56-му році життя після довготривалої хвороби. Він багато років жив у Лондоні, в кінці червня 2015 року співак оголосив, що страждає від пухлини мозку.
Хворостовський закінчив Красноярське педагогічне училище імені Горького та Красноярський інститут мистецтв. Світове визнання йому принесла перемога в 1989 році на телевізійному конкурсі Бі-Бі-Сі “Співак світу” в Кардіффі, де він був удостоєний титулу “Кращий голос” і отримав головний приз.
Він дебютував на Заході в Nice Opera в опері Петра Чайковського “Пікова Дама”. Після цього Дмитра стали запрошувати виступати в кращих світових театрах і брати участь у визнаних фестивалях. Йому довелося співати на сцені Королівського театру в Ковент-Гардені, Метрополітен-опери, Лірик-опери, Паризької опери, “Ла Скала”.
https://www.youtube.com/watch?v=63GcVluoUlE
В кінці 2016 року співак оголосив, що за станом здоров’я відмовляється від участі в оперних постановках, але продовжить виступати. Востаннє Дмитро заспівав у рідному Красноярську. У вересні через хворобу співак скасував концерт в Московській державній консерваторії імені Чайковського.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here