Історія кохання Фріди Кало до Дієго Рівьєри

0
1250

Велетенський, не зовсім приємного вигляду чоловік і маленька тендітна жінка. Це історія двох великих митців, що лишили свій слід в історії культури і світу. Фріда Кало та Дієго Рів’єра. Їх дивна любов та картини зворушують.

Коли пара одружилася, батьки Фріди звали їх “слон та голубка”. Виглядали вони дійсно, дуже комічно. Та за цими жартами стоїть важка доля і високе кохання. Художниця за рахунок тяжкої травми у дитинстві, не могла мати дітей, в неї було де-кілька викиднів. Чоловік, Рів’єра постійно їй зраджував. Та й, вона сама була не проти розділити постіль із коханками.

Як би історики не казали про їх пару і муки Фріди, але мистецтво показує інше. Вони постійно, усе життя малювали портрети одне одного. Вони жили у час політичних та військових переворотів, і мали великий вплив на розвиток культури, що є відголоском і до сьогодення.

Творчі люди завжди мали незвичне життя. Певно те, що є для звичайної людини жахом і стражданнями, для людини мистецтва буде джерелом натхнення. Мабуть, так і було у житті цієї незвичної пари.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here