Меган Маркл стала королевою – у рамках мистецтва

0
602

Відтепер чи не у кожній оселі можна виставити на загальний показ Меган Маркл в образі королеви Великобританії. Адже герцогиня «з народу», що впевнено стала на п’єдестал ікони стилю, помістилась ще й до рамок сучасного мистецтва.
Королівська невістка та дружина принца Гаррі, що з дня на день готується до появи первістка, набуває усе більшої популярності у ролі символа поп-культури нашого часу. Помилуватись наочним зразком «соціальних» успіхів колишньої акторки прийшли Бейонсе та Jay-Z (до слова, Бейонсе теж не обійшлась без титулованого портрету).


Неочікувано для громадськості, Меган Маркл приміряла корону та вбрання британського монарха. Ба більше, стала сюжетом картини аля-Середньовіччя. «Медічі постали з могил та аплодують стоячи», – реагує мережа.
Як результат – прихильники герцогині та королеви Бі одразу подались шукати копії культового зображення. Творчість Тіма О’Браєна вмить стала культурним надбанням масового характеру. Усі, кому таки вдалось відтворити постер, повісили його у власній оселі. Чим вам не мрія Енді Воргола?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here