Мерілін Менсон став музою для культового художника

0
573

Про голлівудського «завжди усміхненого» митця знає чи не кожен. Востаннє Мет Смайлі презентував свої роботи у Західній Каліфорнії. Як не дивно, із присвятою ексцентричному виконавцю Меріліну Менсону – «майстру художнього самовираження».
Художник, що замість штриха пензля використовує усміхнений смайлик, обрав за музу готичну рок-зірку. Відтак, відображенням яскравих полотен у техніці штрих-«посмішка» став не надто життєрадісний музикант, якщо висловлюватись м’яко.

Що цікаво, Мерілін Менсон є власником чи не усіх проданих робіт художника. А ще – близьким другом Смайлі. Арт-присвята стала лише першим кроком до «співпраці» митців. Подейкують, зовсім згодом на великих екранах з’явиться картина за партнерства Менсона та Смайлі.

За мету своєї творчості художник поставив просту істину: «Вони відчувають себе щасливими та натхненними, на що я і сподівався». До слова, виставка не пройшла без кількох іменитих голлівудських митців. Серед них – фотограф Дуглас Керкленд та актори Шейн Вест, Фіона Се, Шило Фернандез. Що зрозуміло, зважаючи на акторське минуле Смайлі.

Нагадаємо, квебекський художник розпочав свою кар’єру на екранах кіно. Дебютував із власними полотнами пізніше, теж у Лос-Анджелесі. Суміш стилю Мондріана, елементів поп-культури Воргола та унікальної естетики кольору миттєво злітає з лотів за приголомшливі суми.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here