Мистецтво фотошопу: на межі полотен і реальності

0
874

Графічний дизайнер із Кіпру, Хаятінін Еврені, поєднав мотиви поп-арту та наскрізні символи кінематографу на тлі найвидатніших мистецьких полотен. На рахунку художника десятки осучаснених пародій на класику, створених за допомогою звичного усім фотошопу.
Такі відомі обличчя сучасності, як доктор Хаус, Роккі чи Ілон Маск, стали елементами сюжетів минулих століть, а герої минулого – частиною реалій сьогодення.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Adrenaline Addicts . . #hayatininevreni #vangogh #vindiesel #salvadordali #brianoconner #fastandfurious

Публикация от Hayati’nin Evreni (@hayatininevreni)


Публікує Хаятінін «переосмислені» шедеври не менш тривіально – на своїй сторінці в інстаграм. Не Він Дізель і Пол Вокер, а Далі із Ван Гогом роз’їжджають верхи на спортивному автомобілі. Фріда Кало невимушено покурює цикарку після гучної вечірки, поки Дівчина з перловою сережкою відпрацьовує зміну у McDonald’s.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Çile, sigara değil ki çektikçe bitsin . poster hali linki bio’da . orijinal fotoğraf: @mikailduran via #unsplash model: @amberroads #fridakahlo #tb

Публикация от Hayati’nin Evreni (@hayatininevreni)


Митець не обмежується заміною облич на класичних образотворчих роботах. Хаятінін цілковито змінює сценарії та сутності персонажів задля «оживлення» запилених полотен. «Я надихаюсь людьми, яких зустрічаю у буденному житті. А згодом, міксую свої враження із класикою образотворчого мистецтва, і тут починаються веселощі», – інтерпретує наскрізну ідею арт-фотошопу художник.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here