На Манхеттені відкрилась виставка українських митців

0
883
Персональна виставка українського арт-тандему БМ Бабак-Матвєєв “Фантазія та шаленство: художня подорож з Києва до Нью-Йорка” відкрилась у середу в центрі Нью-Йорка, в Галереї сучасного мистецтва Alexandre Gertsman Contemporary Art.
Проект підтримали Постійне представництво України при ООН і Генеральне консульство України в Нью-Йорку, передає власний кореспондент Укрінформу.
Виставка включає першу спільну серію робіт художників Миколи Бабака і Євгена Матвєєва – проект “Жертвопринесення”, натхнений Українською Революцією Гідності, а також інші проекти, серед яких “Трансгресія подвійного відображення (сімейний альбом)”, “Послання з “раю” та найостанніший – “Капсула часу”.
“Ці роботи є прекрасним прикладом майстерності українських художників, які відкриваються Америці й світі, і на них уже існує шалений попит у творчих колах. Це також яскравий приклад культурної дипломатії, формування позитивного іміджу України не тільки в Сполучених Штатах, але й у всьому світі”, – зауважив у коментарі Укрінформу Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

Він підкреслив, що світ повинен максимально пізнати невичерпний потенціал України, тому таким проектам і надалі буде надаватися сприяння.
За словами Генерального консула України в Нью-Йорку Олексія Голубова, подібні проекти “відкривають світові українську душу”. Сучасні підходи, застосовані в роботах тандему, “свідчать про багатогранність українського мистецтва”, зазначив генкоснул.
“Світ має пізнавати Україну, і це особливо важливо саме зараз, коли наш народ протистоїть підступному російському агресору. Тож будемо раді й надалі сприяти поширенню української культури й традицій тут, у Сполучених Штатах”, – зауважив дипломат.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here