Нанесену картині Рєпіна у Третьяковській галереї шкоду оцінили у 30 млн рублів

0
1244

Експерти оцінили збиток, нанесений картині Іллі Рєпіна “Іван Грозний і син його Іван” під час нападу в кінці травня, у 30 мільйонів рублів.
Про це заявив представник прокуратури на засіданні Мосміськсуду, де розглядали скаргу на арешт обвинуваченого. За його словами, проведена експертиза встановила, що на картині є множинні пошкодження.
У суді обвинувачений у пошкодженні картини Ігор Подпорин заявив, що твір, на його думку, “ображає почуття віруючих і жителів Росії”. Суд вирішив залишити Подпоріна під арештом. Зазначимо, що вартість картини оцінюється приблизно у 730 мільйонів. Відразу після нападу збиток картині оцінили у 500 тисяч рублів.

Нагадаємо, 25 травня чоловік стовпчиком огорожі розбив скло і пошкодив полотно та раму картини Іллі Рєпіна “Іван Грозний і син його Іван”. Згодом свій вчинок чоловік пояснив станом алкогольним сп’янінням. Зараз твір мистецтва знаходиться на реставрації, а проти чоловіка порушено кримінальну справу.
Згодом, головна хранителька галереї Тетяна Городкова заявила, що пошкоджена картина не була застрахована. У зв’язку з інцидентом, директорка Третьяковської галереї Зельфіра Трегулова висловила вимогу прибрати алкоголь з ресторану поруч з музеєм.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here