П’ять зірок що попрощались із одягом для мистецтва

0
975

Чого не зробиш заради мистецтва? Зірки оголюються для художників. Митці ж розповідають, як то було: працювати із зіркою. Спогади, жарти, думки, проекти…

Отже, студентам свого часу довелося попрацювати із рок-легендою Іггі Попом. Відбулося це у класі Джеремі Дерела у лондонському університеті мистецтв. Іггі зовсім не вагався з приводу оголення для класу. Більш того, атмосфера була теплою і радісною, всі шуткували та отримували задоволення від процессу.
Поп каже: ” Того самого моменту, тієї миті, коли я був голяка, я слухав та наспівував власні пісні з альбомів, подумки…”.

Леді Гага звільнилася від одягу для видатного художника Тоні Бенетта. До речі, Тоні, ще й видатний джазовий співак, володар 19 премій Греммі. Та, це не завадило йому прославитися ще й як митцю.
Також Бенетт робив багато творчих виставок, що теж мали успіх не менший ніж у шоубізі.

Лінсі Лохан натхненна фотографіями Монро, співпрацювала із стріт-артером Пегасом, що вже створював  поп-артові портрети Мерлін. Лінсі теж закортіло мати собі щось на зразок того, і сумісно з творцем на світ з’явився портрет Лохан у стилі поп-арт.

У 2011 році був знайдений портрет молодого сера Шона Коннері, ще до того, як він став сером, та взагалі відомим.
Робота була виконана маслом, праця художника Реба Вебстера. Полотно знайшли, вже після смерті художника. Ось такі справи!

На закуску. Розповімо про роботу видатного британця, найбажанішого портретиста 21-го сторіччя – Люціана Фройда.
Люціан писав портрет Кейт Мосс, коли та була вагітна. Співпраця, а може й навіть, дружба тривала 9 місяців. Та, Кейт дізналася, що, до того як стати відомим, Фройд займався татуюванням. Отже, на пам’ять про плідну співучасть Люціан залишив на тілі Кейт дві маленькі ластівки. Ось на які жертви підуть селебрітіс заради мистецтва!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here