Помер відомий актор та режисер Олег Табаков

0
1371

У Москві помер народний артист СРСР, художній керівник МХТ ім. Чехова і “Табакерки” Олег Табаков, про це повідомили в прес-службі театру, інформує першоджерело.
Олегу Табакову було 82 роки. В останні місяці він тяжко хворів. У листопаді 2017 року повідомлялося, що він потрапив в реанімацію. Вистави за участю актора були скасовані.
У лікарні актор перебував досить тривалий час. Йому ставало то краще, то гірше. А недавно лікарі повідомили, що прогнози невтішні. Табакова знову підключили до апарату штучної вентиляції легенів .
У хвороби актора звинуватили стоматологів, які вчасно не відреагували на ускладнення після установки зубних імплантів, в результаті у нього розвинувся сепсис. 82-річного актора прооперували, його ввели в штучну кому, щоб зняти навантаження з внутрішніх органів, але це не допомогло.
Табаков багато знімався в кіно. На його рахунку більше 150 кіноробіт, в тому числі “Гучний день”, “Живі і мертві”, “Війна і мир”, “Гори, гори”, “Моя зірка”, “Сімнадцять миттєвостей весни”,”Каштанка, “Дванадцять стільців”, “Д’Артаньян і три мушкетери”, “Польоти уві сні і наяву”, “Людина з бульвару Капуцинів”, “Сирота казанська”, “Президент і його внучка”, “Статський радник”, “Прихильниця”, “Око Боже”.
Також Табаков працював на радіо і озвучував мультиплікаційні фільми. Так, голосом артиста говорить кіт Матроскін в мультсеріалі “Простоквашино”.
Співчуття рідним і близьким артиста, а також його знайомим і трупі театру МХТ в бесіді з RT висловив актор Михайло Пореченков.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here