Робота Леонардо да Вінчі прямує до Абу-Дабі

0
1250

500-річна картина Христа, що вважається роботою Леонардо да Вінчі, прямує до Лувру в Абу-Дабі. Про дану подію, нещодавно відкритий музей анонсував у Twitter, при цьому не вказавши, чи було це полотно куплене на аукціоні.

Відома як Salvator Mundi (Спаситель світу) – була продана у Нью-Йорку за 450 млн доларів (341 млн фунтів). На даний момент це рекордна ціна за коли-небудь проданий витвір мистецтва.
Невідомий покупець був залучений у конкурсі торгів, який тривав майже 20 хвилин за допомогою телефону. The New York Times повідомляє, що його придбав саудівський принц Бадер бін Абдулла бен Мухаммед бін Фархан аль-Сауд.
Леонардо да Вінчі помер у 1519 році, і на теперішній час існує менше ніж 20 картин відомого художника. Вважається, що Salvador Mundi була написана приблизно після 1505 року і є єдиною роботою, яка є приватною. Відкриття Лувру в Абу-Дабі відбулося минулого місяця в ОАЕ.

На будівництво музею було виділено понад 1 млрд доларів. У музеї виставлено близько 600 творів мистецтва зокрема, та 300 позичених з Франції. Музей платить Парижу сотні мільйонів доларів за це, а також для використання назви “Лувр” та порад керівництва.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here