“У джазі лише дівчата” стане бродвейським популярним шоу

0
675

Фільм 1959 року режисера Ізі Даймонда та продюсера Біллі Уайлдера – У джазі тільки дівчата, стане бродвейським шоу. Цікаво, чому вони не зробили цього раніше? Адже, такий фільм вартий, щоб його перевести на театральну сцену у бродвейський жанр.
Стрічка, в якій знялися: Джек Леммон, Тоні Кертіс та звичайно ж, білокура Мерлін Монро, розповідає про двох чоловіків, що перевдягнулися у жінок, що грають у джаз-оркестрі, лише для того, щоб втікти від групи гангстерів, які їх переслідують. Сюжет розвивається у Америці у часи сухого закону, що додає фільму цікавого аспекту.

Прекрасні вокальні постанови з фільму приречені стати сценічним шоу. Під керівництвом великих майстрів – Кейсі Ніколав, стане хореографом шоу, на його рахунку вже була Книга мормонів, Алладін та інше.
Крейг Задан та Ніл Мерон будуть продюсувати у Джазі, до цього вони вже мали справу із Ісусом – суперзіркою, в якого був не менший масштаб. У джазі тільки дівчата, одна з перлин на короні бібліотеки MGM – ведучої організації, що спеціалізується на кінопрокаті та створенні фільмів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here