Варшавська Мелодія спектакль, що не залишить вас байдужим

0
897

Якщо ви ще не бачили спектаклю “Варшавська мелодія”, що від автора Леоніда Зоріна, ви не жили життя. Один раз поринувши у магію цього дійства, ви не зможете дивитися на світ, як дивилися до цього.

П’єса дуже багатозначна для декількох поколінь. Актори серйозного масштабу грали у цій виставі. Ада Роговцева виконала ролі у 670 показах цього спектаклю, не пропустила ні одного і в неї не було того, хто б її дублював.

Данило Козловський теж мав нагоду передати образ головного героя, у притаманному йому драматичному стилі, дуже проникливо так, наче то його власна трагедія, наче його власне життя було сповнене подій, що описані у сюжеті.
А саме, про кохання післявоєнного фронтовика до польської студентки, коли вийшов наказ на заборону шлюбів із іноземцями. Усі актори, що мали можливість зіграти у цьому спектаклі, грали так, ніби востаннє. Так чисто і зворушливо. П’єса ніби має для усіх них містичний сенс світосприйняття.

Вистава, що відбувається у Києві, має свій особливий характер, який треба відчути. Ви будете дивитись її на одному подиху. Ще з першого погляду актора, першого слова, вас чіпляє так, ніби це стосується саме вас.
Аліса Тункевич та В’ячеслав Ніколенко, що виконують головні ролі, вріжуться у вашу пам’ять так, наче то ваші близькі знайомі, які поділилися історією свого трагічного кохання саме із вами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here