Вівторок, 28 Листопада, 2023

«Зірка нудьгує»: історія колишнього помічника Керрі Фішер

Колишній помічник Керрі Фішер Байрон Лейн написав свій перший художній роман, частково під впливом його трирічної роботи з покійною акторкою «Зоряних війн».
Як повідомляє Hollywood Reporter, у новій книзі, яка буде випущена 28 липня, Байрон Лейн розповідає веселу історію про головного героя Чарлі Бессона, який служить помічником акторки та автора бестселера Кеті Каннон, відомої своєю роллю Жриці Талара в успішному науково-фантастичному фільмі-блокбастері.

Книга розповідає про трирічні професійні відносини Чарлі та Кеті, які з часом перетворилися в дружбу. Так само, як ці двоє зближуються і стають сім’єю, Чарлі розмірковує, чи є в житті щось більше, ніж особистий помічник. Чи може він прокласти свій власний шлях і стати зіркою, якої він завжди хотів бути?
Хоча роман і є вигадкою, трирічне перебування Байрон Лейна у якості помічника Керрі Фішер частково служить натхненням, оскільки він пише історію, наповнену комічними та зворушливими моментами між його персонажами Чарлі Бессоном та Кеті Каннон. Після смерті Фішер у 2016 році Лейн написав зворушливу данину своєму колишньому босові та другу, описуючи її як «силу» у своєму житті, і «кожен спогад з неї розривається від кольору.»

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles