Невдовзі вийдуть до друку “невідомі” оповідання Хемінгуея

0
688

Оповідання одного із найвідоміших американців ХХ століття та нобелівського лауреата Ернеста Хемінгуея будуть опубліковані влітку 2019-го року та стануть доповненням до перевиданої збірки «По кому дзвенить дзвін».
Як повідомляє Associated Press, новели «Країна індіанців і армія білих» та «Монумент», що стануть відкриттям для поціновувачів Хемігнуея, були написані у повоєнний період.

Розпорядник літературної спадщини письменника Майкл Катакіс відзначає, що у 1956 році Ернест Хемінгуей написав п’ять оповідань, у котрих розповідалось про його участь у Другій світовій війні. Результат роботи автор сприйняв «досить шокуючим» та неприйнятними у той час, тож попросив свого видавця Чарльза Скрібнера опублікувати новели «згодом» – після своєї смерті. Два «скандальних» тексти уже вийшли на поталу громадськості. Серед них – «Чорний віслюк на перехресті», опублікований кілька років тому.
Також планується, що до нового видання книги ввійде нещодавно оприлюднене та ще маловідоме оповідання «Кімната з видом на сад».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here