“Чому Арчі?”: відомі причини, чому Меган та Гаррі обрали це ім’я

0
1172

Минуло вже 4 дні з того моменту, як 37-річна герцогиня Сассекська народила принцові Гаррі сина. Два дні тому, після знайомства правнука зі своєю прабабусею, королевою Єлизаветою II, і дебюту з батьками перед пресою, пара оголосила світові ім’я хлопчика – Арчі Гаррісон Маунтбеттен-Віндзор.
Хоча чимало людей, мабуть, здивувалося імені “Арчі Гаррісон”, відомо, що Меган і Гаррі вибрали саме його з кількох причин. Джерело, близьке до пари, повідомило, що герцог і герцогиня Сассекські хотіли дати “сучасне ім’я” для своєї дитини, в той же час поважаючи королівські традиції.
Королівське джерело наголосило, що “у імені не варто шукати особливого значення. Парі воно просто сподобалося”. З погляду популярності, Гаррісон – одне з найпоширеніших імен хлопчиків у Великобританії та Сполучених Штатах у 2019. Це означає “син Гаррі”, що, очевидно, і підходить, враховуючи батька Арчі, принца Гаррі.

Арчі означає “справжній”, “сміливий”. Грецьке походження назви “Архонт” означає “правитель” (до речі, принц Філіп, прадідусь Арчі, походить з грецької королівської сім’ї). Багато хто підозрював, що пара може використати традиційні королівські прізвища аби віддати належне принцові Філіпу, чоловікові королеви Єлизавети ІІ.
Багато королівських дітей запозичують імена королівських предків, але герцог і герцогиня Сассекські мали набагато більше можливостей для вибору імені, яке їм сподобається, оскільки дитина навряд чи коли-небудь посяде королівський трон.

Арчі не перебуває в безпосередній послідовності, як його дядько, принц Вільям, і його діти. Гаррі і Арчі є шостим і сьомим у черзі на королівський трон. Наразі Меган Маркл і принц Гаррі вирішили не присвоювати своєму синові королівський титул, хоча й відбувалося обговорення того, яке звання отримає їхня дитина. Тому поки що хлопчик буде відомий виключно як Арчі Харрісон Маунтбаттен-Віндзор.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here