Чим займається Меган Маркл перед народженням малюка?

0
707

Меган Маркл і принц Гаррі стануть батьками вперше. Поки світ чекає на нового члена королівської сім’ї, герцог і герцогиня Сассекські активно готуються до народження дитини. На відміну від чоловіка, Меган Маркл на публіці вже не з’являється. Мешканці Віндзора кажуть, що біля котеджу Фрогмор, де нещодавно оселилося сімейство, поки що спокійно.
Мати Меган, Дорія Рагланд, прибула до Великої Британії наприкінці квітня, сигналізуючи усім, що народження дитини вже зовсім близько. З тих пір вона завжди поруч з донькою, джерела пишуть, що вона допомагала подружжю з переїздом до нової оселі.
Незважаючи на особливий стан очікування, королівський розклад принца Гаррі повністю не призупинений. Герцог був готовий поїхати до Нідерландів минулого тижня, але, як відзначає “Daily Mail”, він лише скоротив поїздку до одного дня, туди і назад. Невдовзі він розпочне зворотний відлік до “Ігор нескорених” (змагання між пораненими бійцями, засновані принцом Гаррі) в Гаазі 2020 року.

Джерело повідомляє, що герцог Сассекський “скасує поїздку в останню хвилину, якщо необхідно”. “Ігри нескорених-2020”, звісно, важливі, але народження першої дитини все ж у пріоритеті.
Тим часом Меган насолоджується зустрічами з друзями, вони з Гаррі “куштують” свободу у своїй віндзорській резиденції. Джерело додає, що “можливість вільно гуляти і насолоджуватися красивою місцевістю є великою розкішшю для майбутніх батьків”. Хто саме народиться у подружжя, хлопчик чи дівчинка, достеменно невідомо, однак, ходили чутки, що ім’я обирають для представника чоловічої статі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here