Кейт Міддлтон взяла участь у святкуванні Дня Патріка

0
467

Тільки-но Меган Маркл та принц Гаррі оголосили про свій переїзд до окремого помешкання, як Кейт Міддлтон одразу подалась до святкування – святкування Дня святого Патріка, звичайно. У рамках традиції, герцогиня вбралась у смарагдовий відтінок зеленого. За дизайнера обрала Александра Макквіна, культового британського кутюр’є.
У по-королівськи стриманому образі та разом зі своїм чоловіком принцом Вільямом, Кейт взяла участь в ірландському параді, приуроченому до всесвітньовідомого свята. Як би це парадоксально не звучало, але й титуловані особи відзначають день, який асоціюється із масовим запоєм.

Що цікаво, з моменту вступу Кейт Міддлтон до королівської сім’ї, вона жодного разу не пропускала традиційного для Ірландії параду до Дня святого Патріка. Можна сказати, таке святкування стало своєрідною традицією у сім’ї Кейт та Вільяма.
І, уже за класикою, герцогиня щороку вбирається винятково у зелений колір. Минулоріч Міддлтон надала перевагу пальто символічного відтінку від Кетрін Вокер, яке вдало підкреслило її «особливе положення».

Варто зазначити, що Свято Патріка для сім’ї Кембриджських минуло аж надто напружено. Подружжя відвідало щонайменше три події за один день! Вранці провели конференцію, обідом відправились до ірландського параду, а ввечері ще на мистецьку виставку не забарились навідатись. На кожному заході – нове вбрання. І щоразу від одного і того ж кутюр’є – від Александра Макквіна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here