Королева Єлизавета доручила Маркл посаду віце-президента

0
542

До Дня Весни й іменита королівська невістка отримала подарунок. Королева Єлизавета доручила, а Меган Маркл прийняла вражаючу пропозицію. Відтепер, вона не тільки екс-акторка, дружина принца Гаррі та майбутня мама титулованих дітей. Герцогиня отримала неабияк поважну у королівських колах посаду та вже готується вступати до виконання своїх професійних обов’язків.
Не минуло так багато часу, як прес-служба Кенсінгтонського палацу заявила, що Меган Маркл прийняла пропозицію стати віце-президентом Королівського фонду Співдружності, який очолює її ж чоловік, принц Гаррі.

У повідомленні йдеться: «Королівський фонд Співдружності радий повідомити, що герцогиня Сассекська сьогодні стане віце-президентом Queen`s Commonwelth Trust. Символічно, що співпраця розпочнеться саме у Міжнародний жіночий день, оскільки жінки із країн Співдружності нерідко зіштовхуються із гендерними перешкодами на шляху до успіху. Тому допомога герцогині у цьому руслі неабияк цінна».

Повноцінно вступить до своєї нової посади Маркл уже сьогодні, коли й вперше візьме участь у дискусійній групі активісток фемен-напрямку. Нагадаємо, ще за своїх перших королівських візитів у ролі герцогині Сассекської Меган неодноразово заявляла, що найближчі кілька років (якщо не більше) планує присвятити себе боротьбі за права жінок. Особливу увагу королівська невістка приділяє мешканкам менш розвинених країн, де ситуація із гендерною нерівністю ще більш плачевна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here