Меган Маркл офіційно завершила кар’єру актриси і стала принцесою

0
651

Минуло майже два тижні з того моменту, як королівська родина поповнилась ще одним спадкоємцем престолу: Меган Маркл народила принцові Гаррі сина, якого назвали Арчі. Зрозуміло, що подружжю вже видали свідоцтво про народження хлопчика і з нього стало відомо, що відтепер Меган не актриса.
З свідоцтва, яке потрапило до мережі у п’ятницю, зрозуміло, що Арчі Гаррісон Маунтбеттен-Віндзор народився у лікарні Портленд у Вестмінстері, Лондон. У графі про матір хлопчика зазначена нова професія Меган – принцеса Сполученого Королівства.
Однак, варто сприймати це правильно. “Принцеса” вказана як її професія – так само, як і Гарріна – “Принц”, проте їхні королівські титули, як і раніше звучать як герцог і герцогиня Сассекські.

Меган знялась у невеликій кількості фільмів і серіалів, але все одно до одруження з Гаррі була доволі відомою актрисою. Герцогиня Сассекська зіграла у стрічках “Більше ніж любов”, “Зірковий ескорт”, “Пам’ятай мене” та “Нестерпні боси”, а також у серіалах “Форс-мажори”, “Межа”, “Касл” та інших.
Нагадаємо, що Арчі не має ніякого королівського титулу, адже Меган і Гаррі вирішили, що це зайве, і вони хочуть, аби син жив як звичайний хлопчик. У черзі на королівський престол він аж сьомий, тому необхідності у цьому дійсно немає, адже малоймовірно, що він таки колись стане королем.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here