Меган Маркл відмовилась йти на прийом Дональда Трампа

0
622

Днями раніше світ із полегшенням видихнув, адже представниця королівського сімейства Великобританії таки народила первістка. Півроку громадськість метушилась навколо вагітності новоспеченої герцогині Сассекської, очікуючи на бодай які-небудь подробиці. А Меган Маркл, у свою чергу, намагалась відгородити пресу від особистого. Частково, їй це вдалось.
Жодних пологів «королівського формату», ба більше – нехай прихильники і не сподіваються, що побачать малюка за кілька хвилин після появи на світ. Дружина принца Гаррі внесла свої корективи до традиційного. Починаючи із того, що одружила на собі титуловану особу і завершуючи конфліктами інтересів із власне королевою Великобританії Єлизаветою ІІ.

Цього ж разу ситуація звучить значно жорсткіше, ніж є насправді. Меган Маркл відмовилась брати участь в офіційному прийомі Дональда Трампа у Великобританії. Чи то королівська сім’я не дала новоспеченій матусі такої можливості, менше з тим. Як зазначає власне Меган Маркл, їй і без цього вистачає турбот із дитиною – хоча й Єлизавета ІІ її запросила.
Варто зауважити, що принц Гаррі теж не прийде на бенкет. До офіційного прийому Дональда Трампа та його дружини Меланії завітають лише принц Вільям та Кейт Міддлтон. Звісно, і без «старших» представників королівського сімейства не обійдеться. І королева Великої Британії Єлизавета ІІ буде. Що стосовно Гаррі, він завітає лише на приватний обід у Букінгемському палаці.

Президент Сполучених Штатів буде «гостювати» зі своєю дружиною у Великобританії із 3 по 5 червня. Принаймні, про це повідомляє королівська преса. Тим часом, у громадських колах уже розпочалась метушня, чому Меган Маркл буде відсутня. Не обходиться також без тих, кому відмовка із дитиною здається аж надто неправдоподібною.
Нагадуємо, шостого травня цього року у подружжя принца Гаррі та Меган Маркл народився первісток – син Арчі. За офіційними свідченнями, наразі він займає сьоме місце у черзі на королівський престол. Його випередив принц Чарльз (дідусь), дядечко принц Вільям із дітьми та тато принц Гаррі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here