Меган Маркл знову поставила під сумнів королівські традиції

0
412

Допоки світ затамував подих в очікуванні королівського первістка принца Гаррі, його дружина не обходиться без скандалів. І, ні, цього разу не мовиться про той випадок, коли екс-акторка самостійно відкрила собі двері лімузину. Тепер ситуація дещо серйозніша та стосується внука британської королеви.
Вкотре між Меган Маркл та Єлизаветою ІІ назрів конфлікт інтересів. За лічені дні до пологів майбутня матуся вирішила кинути виклик своїй свекрусі – менше з тим. Жінка планує знехтувати традиціями королівського палацу, а це вже справа для ТОПів новин.

Герцогиня Сассекська на офіційному рівні прийняла рішення відмовитись від допомоги королівських лікарів при пологах. Дружині принца Гаррі не подобається, що серед «титулованого» медичного персоналу працюють винятково чоловіки.
Відтак, у питанні народження свого первістка вона неодмінно віддасться на поталу професіоналізму жінки-акушерки. Хоча й придворні гінекологи Алан Фартінг та Гай Торп-Бістон вважаються кращими спеціалістами своєї сфери у світі. Вони ж приймали пологи у Кейт Міддлтон.


Колишня акторка також відмовилась і від королівського акушерського відділення лондонської лікарні Сент-Марі «Ліндо». Натомість, обрала госпіталь, що розташований недалеко від їхнього помешкання у Віндзорі.
Так чи інакше, апогей конфлікту між Меган Маркл та старшими представниками королівської родини Британії відбувся у мить, коли дружині принца Гаррі було заборонено носити прикраси принцеси Діани. Як результат, незважаючи на заборони Єлизавети ІІ, герцог і герцогиня Сассекські таки створили сторінку свого ще не народженого первістка у соціальних мережах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here