Меган Маркл зворушила мережу новим фото малюка

0
791

Тиждень тому королівська родина поповнилась ще одним членом: героцогиня Сассекська народила принцові Гаррі сина. Вчора 37-річна Меган Маркл святкувала перший у своєму житті День матері і у якості привітання поділилася на офіційній сторінці у Інстаграмі милим фото ніжок новонародженого на фоні весняних квітів.
Під дописом Меган привітала усіх жінок: “Віддаємо належне всім матерям сьогодні: минулим, теперішнім, майбутнім, тим, кого вже немає, але назажди залишився в серці. Ми пишаємося і вітаємо кожну з вас. Сьогодні День матері в США, Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Південній Африці, Кенії, Японії та кількох країнах Європи”.


Окрім теплих слів привітання, Меган доповнила допис зворушливими рядками з вірша письменниці Нари Вахід: “Моя мати була моєю першою країною, першим місцем, де я коли-небудь жив”.
Відомо, що вчора Меган Маркл відсвяткувала День матері з сім’єю вдома, у Віндзорі. Її власна мати, Дорія Рагланд, наразі перебуває з королівською парою, щоб допомогти доглядати за Арчі першим часом.
Коли герцог і герцогиня Сассекські минулого тижня представили Арчі громадськості, Меган сказала, що вона вражена поведінкою сина. “Це магія. Це надзвичайно. У мене є два кращих хлопця в світі, тому я дуже щаслива. У нього найсолодший темперамент,” – каже герцогиня.

Арчі вже зустрівся з усіма значущими жінками на даний момент у своєму житті. Перед офіційними виходом королівської пари до преси його познайомили з прабабусею, королевою Єлизаветою ІІ.
“Це був такий чудовий момент з її Величністю. Всі були так зворушені”, – каже близьке до пари джерело після зустрічі. – Це був такий чарівний час, і Меган, і Гаррі неймовірно щасливі”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here